Spotkanie organizacyjne rodziców dzieci komunijnychh odbędzie się w pierwszą niedzielę po feriach zimowych (21.02.2016). Obecność przynajmniej jednego z rodziców (opiekunów) obowiązkowe!
I-sza Komunia św. rok 2015/2016

Zapisy dzieci , których rodzice chcieliby, aby przystąpiły do I-szej Komuni św. w naszej parafii będą trwały przez miecsąc wrzesień i październik. Potrzebna metryka chrzu św. Jeżeli dzieci nie należa do naszej parafii to potrzebna jest pisemna zgoda proboszcza miejsca. Przypominamy, że żadnej zgody nie potrzebują dzieci z rodzin wojskowych, S.G. (przynajmniej jedno z rodziców jest żołnierzem, pracownikien wojska, funkcjonariuszem S.G. lub pochodzi z rodziny wojskowej).
Uroczystośc I-szej Komunii św. odbędzie się już (mamy taką nadzieję....) w wyremontowanym , nowym kościele garnizonowym w druga sobotę maja. Szczegółyorganizacyjne spotkań formacyjnych będą podane w późniejszym terminie.

Ks. Kapelan