Kancelaria

Biuro parafialne otwarte jest przed każdą Mszą Święta oraz bezpośrednio po niej.
Kapelan Parafii Wojskowej posiada jurysdykcję personalną.

Do parafii należą:
żołnierze zawodowi, ich współmałżonkowie, dzieci, także pełnoletnie, o ile mieszkają w domu rodziców oraz dzieci i krewni zamieszkujący razem z nimi; żołnierze w czynnej służbie wojskowej (niezawodowi), w czasie pełnienia tej służby; pracownicy wojska cywilni wojska; uczniowie szkół wojskowych; zatrudnieni lub przebywający w szpitalach wojskowych, w domach starców i w podobnych instytucjach wojskowych.

W przypadku, kiedy Państwo nie podlegają naszej jurysdykcji, a chcielibyście, skorzystać z posługi kapelana (chrzest, pogrzeb, I Komunia Święta, ślub), konieczna jest pisemna zgoda księdza proboszcza parafii, do której przynależycie terytorialnie.

Intencje Mszy świętych można składać przed i po Mszy Świętej w kancelarii parafialnej.